POSZŁYŚMY DO SKLEPU GUCCIEGO! | VLOG MEDIOLAN

Zakupy, pyszne jedzenie, długie spacery i mnóstwo dobrej zabawy - oto jak bawiłyśmy się podczas zimowego wyjazdu do Włoch! Zobaczcie sami!

Po zdaniu pierwszej sesji na najlepszych studiach, jakie mogłam sobie wymarzyć (studiuję filologię włoską) razem z moimi wspaniałymi kumpelkami z roku ruszyłyśmy podbić Włochy! Wyjazd odbył się w lutym, w czasie przerwy międzysemestralnej – trzeba się jakoś zregenerować po trudach studiowania, a co! Poleciałyśmy do Mediolanu, a z okazji Walentynek odwiedziłyśmy też Weronę. Oba miasta są urocze, ale bardzo różne. W Mediolanie żyje się szybko – ludzie na ulicy spieszą się do pracy, nie czuć słynnego dolce far niente. Za to Werona jest nieco bardziej włoska, pełna wąskich uliczek i małych restauracji serwujących pyszne jedzenie.

Zapraszam Was na vlog z Mediolanu (i Werony) – jest to jeden z moich pierwszych filmów (dopiero uczę się montażu i tego jak funkcjonuje YouTube i jego polityka prywatności…). Niemniej jednak mam nadzieję, że Wam się spodoba!

UWAGA – Naprawdę poszłyśmy do Gucciego! Po co? Dowiecie się w filmie!

Jeśli Wam się spodoba zapraszam też do obejrzenia:

Ściskam,
Kiniacz!

KINIACZ
Studiuję filologię włoską na UJ i kocham podróżowanie! Jestem Ambassadorką EF Education First i Absolwentką EF Roma oraz EF Nowy Jork! <3 Jeśli masz jakieś pytania - śmiało pisz do mnie! PSS! Na Facebooku udostępniam czasami ciekawostki związane z Włochami, a na Instagramie możesz poznać mnie bliżej :) YouTube'a dopiero rozkręcam, ale docelowo będą tam relacje z moich podróży! Zapraszam!
%d bloggers like this: