VLOG ZE SŁONECZNEJ HISZPANII!

Przepiękna Barcelona, pyszne churros i hostel stylizowany na zakład krawiecki - zobacz, jak wyglądał mój wyjazd do Hiszpanii! Zapraszam na film!

O CO CHODZI? 🙂

Zaraz po świętach Wielkanocnych wybrałam się do Hiszpanii, żeby odwiedzić moją przyjaciółkę, która była tam wtedy na Erasmusie. Spacerując szerokimi ulicami (i robiąc zdjęcia dosłownie wszystkiego) zwiedzałyśmy razem przepiękną Barcelonę. Nocowałyśmy w hostelu stylizowanym na zakład krawiecki z lat 30. Wystrój był fantastyczny! Wszędzie były stare żelazka, gorsety i długie suknie! Nawet kuchnia przypominała szwalnię!

W Hiszpanii poznałyśmy ciekawych ludzi, spróbowałyśmy pysznych churros i zwiedziłyśmy najważniejsze miejsca. Potem ruszyłyśmy do Walencji, gdzie spędziłam kilka następnych dni. Justyna wróciła na uniwersytet, a ja… wypożyczyłam rower! W ten sposób przemieszczałam się po mieście. Od dziś to mój nowy sposób na szybkie, ale intensywne zwiedzanie! 🙂

Zobaczcie koniecznie krótki film z mojego pobytu w Hiszpanii! Zapraszam!

Jeśli Wam się spodoba zapraszam też do obejrzenia:

KINIACZ
Studiuję filologię włoską na UJ i kocham podróżowanie! Jestem Ambassadorką EF Education First i Absolwentką EF Roma oraz EF Nowy Jork! <3 Jeśli masz jakieś pytania - śmiało pisz do mnie! PSS! Na Facebooku udostępniam czasami ciekawostki związane z Włochami, a na Instagramie możesz poznać mnie bliżej :) YouTube'a dopiero rozkręcam, ale docelowo będą tam relacje z moich podróży! Zapraszam!
%d bloggers like this: