ZAŁOŻYŁAM KONTO NA VINTED.PL!

Letnie porządki uświadomiły mi, że mam zdecydowanie za dużo ubrań, a co gorsza - ciągle kupuję nowe. W związku z tym czas na zmiany. Sprzedaję swoje ubrania!

kiniacz xoxo vinted

Cześć i czołem!

W związku z tym, że w lecie mam nieco więcej czasu niż zwykle (nie ma studiów, szkoły, itp.), to zawsze w tym okresie biorę się za generalne porządki. Ot taki mój mały wakacyjny rytuał.

A może to z nudów…?

Zaczynam od ogarnięcia telefonu, zgrania zdjęć z wyjazdów, usunięcia niepotrzebnych aplikacji i przejrzenia starych maili. Potem biorę się za komputer – po całym roku mój pulpit nie wygląda za ciekawie… Prawdziwe sprzątanie, czyli pokój zaczynam oczywiście od szafy. Dlaczego? Nieprzyjemne rzeczy (sprzątanie) poprzedzam czymś miłym (ciuchy, ciuszki, ubranka). <3

W związku z tym, że po sprzątaniu zawsze okazuje się, że mam zdecydowanie za dużo niepotrzebnych ubrań, postanowiłam założyć konto na vinted.pl i spróbować sprzedać chociaż część z nich.

Niestety, niektóre z nich nie nadają się na aukcje – są zbyt zniszczone. Na szczęście spora część z nich jest jednak całkiem w porządku i wydaje mi się, że może się komuś przydać. Właśnie skończyłam robić najlepsze amatorskie fotki jakie umiałam i wrzuciłam pierwsze 10 rzeczy. Zobaczymy, jak mi pójdzie! Trzymajcie kciuki!

Gdyby ktoś był zainteresowany – zapraszam do mojej vinted szafy!

ubrania na wieszakach

Odkąd prowadzę bloga to tak już mam, że prawie każde swoje działanie w internecie poprzedzam małym researchem, czyli poszukiwaniem inspiracji i sprawdzeniem tego, co już ktoś w danej dziedzinie stworzył. Zrobiłam to też w przypadku vinted.pl – gdy patrzę, jakie piękne profile mają niektóre dziewczyny i jakie perełki można tam upolować za naprawdę niewielkie pieniądze to zastanawiam się tylko…  J A K ?

Jak one to zrobiły, że to wszystko wygląda prawie jak w prawdziwym sklepie, a nie w zwykłym internetowym ciucholandzie?

Ma ktoś jakieś sprawdzone sposoby, żeby sprzedać tam ciuchy szybciej?

Podzielcie się nimi!

Pozdrawiam,
Kiniacz

KINIACZ
Studiuję filologię włoską na UJ i kocham podróżowanie! Jestem Ambassadorką EF Education First i Absolwentką EF Roma oraz EF Nowy Jork! <3 Jeśli masz jakieś pytania - śmiało pisz do mnie! PSS! Na Facebooku udostępniam czasami ciekawostki związane z Włochami, a na Instagramie możesz poznać mnie bliżej :) YouTube'a dopiero rozkręcam, ale docelowo będą tam relacje z moich podróży! Zapraszam!
%d bloggers like this: