UWAGA! -10% ZNIŻKI NA KURSY Z EF EDUCATION FIRST! | TYLKO DO KOŃCA MAJA!

ef honolulu hawaje

Cześć i czołem!

Pogoda ostatnio nas rozpieszcza – słońce pięknie świeci, temperatura zachęca do spędzania czasu na świeżym powietrzu i prawie w ogóle nie pada. Dzięki temu wszyscy jesteśmy uśmiechnięci i w dobrych nastrojach.
Żyć, nie umierać!

Wiesz co to znaczy? To znaczy, że czas zacząć myśleć o wakacjach! Został tylko miesiąc do błogiej sielanki!

Dla tych, którzy nie mają jeszcze planów na letnie miesiące przypominam, że tylko do końca maja macie -10% zniżki na kursy językowe z EF Education First! Taka okazja szybko się nie powtórzy! A już na pewno nie przed tymi wakacjami, więc korzystajcie!

Nie zwlekaj!

Nie wahaj się ani chwilę! Zarezerwuj kurs już dziś!

Jeśli jeszcze nie wiesz, gdzie chcesz pojechać zamów bezpłatny katalog z mojej strony ambasadorskiej i odkryj miejsca, które są w zasięgu Twojej ręki! Zapraszam!

Jeśli już wiesz, gdzie chcesz pojechać, ale wciąż się wahasz – przeczytaj moją relację z wyjazdu do EF Roma i przekonaj się, że naprawdę WARTO!

PS. Wspomnij przy rezerwacji, że wiesz o kursach ode mnie, czyli od Ambasadorki Kingi Kuś albo z bloga (oczywiście) thelife.pl! Dzięki! 😉

Uwaga! Liczba miejsc ograniczona! Niektóre szkoły (np. San Diego, Miami) są już prawie pełne! Spieszcie się, bo zostały ostatnie wolne miejsca i terminy!

Czas na przygodę życia!

Ściskam,
Kiniacz!

KINIACZ
Studiuję filologię włoską na UJ i kocham podróżowanie! Jestem Ambassadorką EF Education First i Absolwentką EF Roma oraz EF Nowy Jork! <3 Jeśli masz jakieś pytania - śmiało pisz do mnie! PSS! Na Facebooku udostępniam czasami ciekawostki związane z Włochami, a na Instagramie możesz poznać mnie bliżej :) YouTube'a dopiero rozkręcam, ale docelowo będą tam relacje z moich podróży! Zapraszam!