ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO | 2 OUTFITY

Ja jako studentka już któryś raz cieszę się urokami trzymiesięcznych wakacji i w związku z tym nie będę uczestniczyć w rozpoczęciu roku szkolnego (niestety!). Ale przygotowałam dla Was dwa zestawy, które powinny idealnie pasować na tę okazję. Zapraszam!

Strój na rozpoczęcie roku szkolnego powinien być skromny i elegancki. Zapomnij o dużych dekoltach, krótkich mini i kilkunastocentymetrowych szpilkach. To po prostu nie wygląda dobrze. Jeśli chcesz przyciągać spojrzenia, uwierz, że jest na to inny sposób. Ubierz się z klasą!

Spokojnie, nie musisz od razu ubierać golfu lub sukienki po samą ziemię. Chociaż przemyśl to – sukienka maxi wyglądałaby całkiem nieźle, pod warunkiem, że umiesz dobrze chodzić na obcasach. Oraz jesteś pewna, że nie zaliczysz w rozpoczęcie roku spektakularnej gleby. Właśnie to przydarzyło się mojej koleżance z liceum, dokładnie w pierwszej klasie. Biedna, wspominała to do samej matury. Chociaż po czasie nikt oprócz niej tego nie pamiętał, Ty zrobisz wszystko, żeby wypaść jak najlepiej, prawda?

Gdybym miała dziś iść do szkoły na rozpoczęcie roku szkolnego, nie przeżywałabym za bardzo, co inni powiedzą o moim stroju i wybrałabym tzw. nowoczesną elegancję. Czyli z klasą, modnie, ale nie nudno. Od razu odrzuciłabym standardowy zestaw: biała koszula + granatowa spódnica. Jest tyle pięknych ubrań, że aż żal by mi było tak się ograniczać!
Nie przedłużając – zobaczcie, co dla Was przygotowałam!

Oto mój pierwszy zestaw:
*biała, a właściwie lekko kremowa, mleczna marynarka
*granatowa koszula w białe groszki
*czarne eleganckie spodnie przed kostkę (7/8)
*płaskie buty lordsy – czarne lakierki
*brązowa torebka mieszcząca mały zeszyt
*biżuteria, w moim przypadku bransoletka a la Pandora

A niżej zestaw numer dwa:
*marynarka z poprzedniego outfitu
*czarna sukienka w kwiaty z białym, szkolnym kołnierzykiem
*czarne, zamszowe sandałki na platformie
*brązowa torebka
*bransoletka

Uważam, że oba stroje świetnie nadają się na rozpoczęcie roku. Są eleganckie, ale nie nudne. Brak w nich wulgarności.
A Wy co myślicie? Dajcie znać w komentarzach!

Ściskam,
K.

KINIACZ
Studiuję filologię włoską na UJ i kocham podróżowanie! Jestem Ambassadorką EF Education First i Absolwentką EF Roma oraz EF Nowy Jork! <3 Jeśli masz jakieś pytania - śmiało pisz do mnie! PSS! Na Facebooku udostępniam czasami ciekawostki związane z Włochami, a na Instagramie możesz poznać mnie bliżej :) YouTube'a dopiero rozkręcam, ale docelowo będą tam relacje z moich podróży! Zapraszam!
%d bloggers like this: