STUDENCIE! ŁAP 1000 ZŁ ZNIŻKI NA KURSY JĘZYKOWE Z EF EDUCATION FIRST! | TYLKO DO 15 CZERWCA!

Wciąż nie wiesz jak dobrze spędzić te wakacje? Szukasz pomysłu albo inspiracji na długie letnie wieczory? Świetnie! Mam dla Ciebie propozycję!

dziewczyna w basenie

Cześć i czołem Studencie!

Letnia sesja egzaminacyjna zbliża się wielkimi krokami. Czas zdać szybko wszystkie egzaminy i zacząć myśleć o wakacjach!

Czy wy też tak macie, że gdy trzeba się uczyć to macie milion ciekawszych rzeczy do zrobienia? Np. przejrzeć internety w poszukiwaniu inspiracji, zrobić w końcu to pyszne FIT Monte czy zobaczyć, co nowego Instagramie?

Uff, już myślałam, że to dotyka tylko mnie. 😉

Patrząc przez okno mojego krakowskiego pokoju widzę, że pogoda ostatnio nas rozpieszcza – słońce pięknie świeci, temperatura zachęca do spędzania czasu na świeżym powietrzu i prawie w ogóle nie pada. Wiesz co to oznacza? Że do cudownych wakacji została tylko ta nieszczęsna sesja do zdania i… i absolutnie nic więcej!

Dla tych, którzy nie mają jeszcze planów na błogie letnie lenistwo przypominam, że tylko do 15 czerwca obowiązuje promocja 1000 zł zniżki na dowolny kurs językowy z EF Education First zaczynający się we wrześniu! Taka okazja szybko się nie powtórzy! A już na pewno nie te wakacje, więc jeśli zastanawiasz się nad wyjazdem na kurs – nie zwlekaj!

Nie wahaj się ani chwilę! Zarezerwuj kurs już dziś! Liczba miejsc jest ograniczona, a niektóre kampusy już są zajęte!

Poza tym, będziesz mieć świetną motywację, żeby zdać wszystkie egzaminy w czerwcu i wyjechać we wrześniu na najlepsze wakacje Twojego życia!

Jeśli jeszcze nie wiesz, gdzie chcesz pojechać zamów bezpłatny katalog z mojej strony ambasadorskiej i odkryj miejsca, które naprawdę są w zasięgu Twojej ręki! Musisz tylko w to uwierzyć 🙂 To co – gorące plaże z palmami w San Diego, polowanie na kangury w Sydney czy może najlepsza włoska pizza w Rzymie?

dziewczyna na plaży

Nie daj sobie odebrać miejsca w najlepszych szkołach językowych na świecie! Wyjedź przeżyć przygodę życia i poznaj ludzi z całego świata!

Jeśli już wiesz, gdzie chcesz pojechać, ale wciąż się wahasz – przeczytaj moją relację z wyjazdu do EF Roma i przekonaj się, że naprawdę WARTO!

PS. Przybij mi wirtualną piątkę i wspomnij przy rezerwacji, że wiesz o kursach ode mnie, czyli od Ambasadorki Kingi Kuś albo z bloga (oczywiście) thelife.pl! To dla mnie bardzo ważne, dzięki! ?

Spiesz się, bo zostały ostatnie wolne miejsca i terminy!

Czas na przygodę życia!

Ściskam,
Kiniacz!

KINIACZ
Studiuję filologię włoską na UJ i kocham podróżowanie! Jestem Ambassadorką EF Education First i Absolwentką EF Roma oraz EF Nowy Jork! <3 Jeśli masz jakieś pytania - śmiało pisz do mnie! PSS! Na Facebooku udostępniam czasami ciekawostki związane z Włochami, a na Instagramie możesz poznać mnie bliżej :) YouTube'a dopiero rozkręcam, ale docelowo będą tam relacje z moich podróży! Zapraszam!
%d bloggers like this: