O PÓŁNOCY W PARYŻU | VLOG Z NOCNEGO ZWIEDZANIA

Światowa stolica mody zapiera dech w piersiach - nawet gdy zwiedza się ją tylko nocą. Wieża Eiffla, klimatyczne uliczki i duża dawka inspiracji z targów MOM - zapraszam na vloga z Paryża!

W styczniu 2018 dostałam zlecenie w Paryżu!

Tak, poleciałam tam do pracy. 🙂 Opiekowałam się stoiskiem firmy, dla której teraz pracuję. Podczas Targów MOM Maison & Objet spędzałam na halach wystawowych prawie 10 godzin dziennie (+dojazd), więc na zwiedzanie Paryża zostawały mi… późne wieczory, a czasami wręcz tylko noce. Nie mniej jednak nie żałuję, było super! Klimat paryskich uliczek po zmroku, Pola Elizejskie i Wieża Eiffla nocą zapierają dech w piersiach. Chyba nigdy żadne miasto nie zrobiło na mnie takiego wrażenia, a trochę ich już widziałam.

Zobaczcie chociaż cząstkę z tego, co udało mi się nagrać – zapraszam na vloga!

Jeśli Wam się spodoba zapraszam też do obejrzenia:

Kiniacz

KINIACZ
Studiuję filologię włoską na UJ i kocham podróżowanie! Jestem Ambassadorką EF Education First i Absolwentką EF Roma oraz EF Nowy Jork! <3 Jeśli masz jakieś pytania - śmiało pisz do mnie! PSS! Na Facebooku udostępniam czasami ciekawostki związane z Włochami, a na Instagramie możesz poznać mnie bliżej :) YouTube'a dopiero rozkręcam, ale docelowo będą tam relacje z moich podróży! Zapraszam!
%d bloggers like this: