NAJTAŃSZE KURSY Z EF EDUCATION FIRST | LISTA

Zastanawialiście się kiedyś jakie są najtańsze kursy językowe z EF Education First? Postanowiłam zrobić małe porównanie i przedstawiam Wam listę miejsc, w których 2-tygodniowy kurs językowy wychodzi najtaniej. Zapraszam!

ef najtańsze kursy

Cześć Moi Drodzy!

Dostaję od Was sporo wiadomości z pytaniami gdzie kursy organizowane przez EF Education First są najtańsze. Część z Was już pewnie wie, że zazwyczaj krótko odpowiadam na nie – ,,Na pewno nie w USA”.

Ale w takim razie gdzie są te najtańsze kursy? Które szkoły prezentują się korzystniej cenowo od innych? Jak wybrać najtańszy kurs? Przeczytajcie!

Przygotowałam dla Was zestawienie najtańszych 2-tygodniowych kursów językowych z EF Education First!

Wszystkie ceny wynoszą poniżej 5 tys. zł za dwutygodniowy kurs języka angielskiego. Weźcie pod uwagę fakt, że EF organizuje również kursy innych języków, np. hiszpańskiego czy włoskiego.

ef kursy

NAJTAŃSZE KURSY EF EDUCATION FIRST

KAPSZTAD (RPA) 3 760 zł

MALTA (ST. JULIAN’S) 3 790 zł

PERTH (AUSTRALIA) 4 290 zł

BOURNEMOUTH 4 290 zł

EASTBOURNE 4 290 zł

BRISTOL 4 390 zł

MANCHESTER 4 390 zł

BRISBANE (AUSTRALIA) 4 390 zł

AUCKLAND (NOWA ZELANDIA) 4 390 zł

VANCUVER 4 490 zł

TORONTO 4 490 zł

BRIGHTON 4 590 zł

DUBLIN 4 590 zł

LONDYN 4 690 zł

SANTA BARBARA 4 790 zł
jedyna szkoła w USA w cenie poniżej 5k za 2-tyg. kurs

CAMBRIDGE 4 890 zł

SINGAPUR 4 990 zł

SIDNEY 4 990 zł

Z zestawienia wynika, że najtańsze 2-tygodniowe kursy języka angielskiego odbywają się na Malcie i w Kapsztadzie (RPA, Afryka).

Pamiętajcie, że podane ceny obejmują kurs klasyczny, zakwaterowanie w pokoju dwuosobowym u rodziny goszczącej i wyżywienie – śniadanie i obiadokolacje w dni kursu oraz trzy posiłki w soboty i niedziele.

Do tego dochodzi opłata rezerwacyjna w wysokości 490zł, ubezpieczenie, podręczniki, przelot (który może być dość drogi w przypadku szkół zlokalizowanych ,,na drugim końcu świata”), ewentualny transfer z i na lotnisko oraz kilka innych rzeczy.

Wycenę kursu możecie dostać kontaktując się ze mną poprzez mail hello.kingakus@gmail.com z dopiskiem WYCENA lub dzwoniąc bezpośrednio do biura. Numery znajdziecie na stronie internetowej www.ef.pl

ZNIŻKA ZNIŻKA ZNIŻKA

Jeśli chcesz zmniejszyć koszty wyjazdu uzyskaj tak zwaną ,,Zniżkę za polecenie” w wysokości -5%! Wystarczy, że powiesz przy rezerwacji kursu (lub zaraz po), że wiesz o nim ode mnie, czyli od Ambasadorki Kingi Kuś lub z bloga thelife.pl! Dzięki! 😉

Zapraszam też na mój Instagram oraz do polubienia fanpage’a na Facebooku!

ef nowy jork cena

INNE OPŁATY

Jeśli chcecie mieszkać u rodziny goszczącej, ale w pokoju jednoosobowym – musicie za to dopłacić. Jeśli zdecydujecie się na Akademik – cena również będzie wyższa.

Rozszerzenie kursu do intensywnego także jest dodatkowo płatne. Na pocieszenie dodam, że kursy wakacyjne są tańsze od klasycznych, z tym że… odbywają się jedynie w wakacje.

Wycieczki fakultatywne również są dodatkowo płatne (na szczęście nie wszystkie). Ich cena zależy od kierunku, atrakcji, długości trwania, itp.

Dokładne ceny możecie zobaczyć w katalogu EF. Zamówić go można poprzez moją stronę ambasadorską https://my.ef.com/kinga-kus Katalog jest zupełnie DARMOWY, a zamówienie go do niczego nie zobowiązuje.

Jeśli nie wiesz na jaki kurs się zdecydować, przeczytaj jakie są rodzaje kursów z EF?

Jeśli masz jakiekolwiek inne pytania – pisz!
I’m here to answer!

Dobrego dnia!
Kinga

KINIACZ
Studiuję filologię włoską na UJ i kocham podróżowanie! Jestem Ambassadorką EF Education First i Absolwentką EF Roma oraz EF Nowy Jork! <3 Jeśli masz jakieś pytania - śmiało pisz do mnie! PSS! Na Facebooku udostępniam czasami ciekawostki związane z Włochami, a na Instagramie możesz poznać mnie bliżej :) YouTube'a dopiero rozkręcam, ale docelowo będą tam relacje z moich podróży! Zapraszam!
%d bloggers like this: