KURS Z EF EDUCATION FIRST – POMYSŁ NA PREZENT POD CHOINKĘ

Szukasz pomysłu na prezent dla bliskiej osoby? Zobacz, co przygotowałam!

POMYSŁ NA PREZENT

Szukasz pomysłu na prezent na święta? A może inspiracji, co kupić bliskiej osobie?

Dobrze trafiłaś!

Podaruj sobie (lub komuś bliskiemu) wymarzony prezent – wyjazd w cudowne miejsce!

Zobacz, co przygtował EF Education First!

ef prezent pod choinkę

Zarezerwuj kurs jako prezent na gwiazdkę, a przyślemy Ci taką starannie przygotowaną paczkę – gotową do położenia pod choinką!

MOJE KURSY Z EF

Miałam przyjemność pojechać na dwa kursy organizowane przez EF Education First – jeden w Rzymie, gdzie uczyłam się języka włoskiego, a drugi w Nowym Jorku, gdzie szlifowałam swój angielski. W międzyczasie zwiedziłam oba miasta, poznałam ludzi z którymi utrzymuję kontakt do dziś i nawet załapałam się na Fashion Week!

Naprawdę warto!

Jeśli lubisz podróże, chcesz poznać nowych ludzi, nauczyć się języka obcego i przeżyć przygodę życia – spraw sobie wymarzony prezent na gwiazdkę!

Przy rezerwacji poleć się na Ambasadorkę Kingę Kuś!

PS. Zarezerwowany kurs można modyfikować. Jeśli stwierdzisz, że chcesz pojechać jednak w inne miejsce, w innym czasie lub na inny rodzaj kursu – wystarczy, że skontaktujesz się z naszym biurem w Krakowie lub w Warszawie.

Zobacz jeszcze:

LISTOPADOWE PROMOCJE

W razie jakichkolwiek pytań – napisz do mnie na Instagramie!

Miłego dnia,
Kiniacz

KINIACZ
Studiuję filologię włoską na UJ i kocham podróżowanie! Jestem Ambassadorką EF Education First i Absolwentką EF Roma oraz EF Nowy Jork! <3 Jeśli masz jakieś pytania - śmiało pisz do mnie! PSS! Na Facebooku udostępniam czasami ciekawostki związane z Włochami, a na Instagramie możesz poznać mnie bliżej :) YouTube'a dopiero rozkręcam, ale docelowo będą tam relacje z moich podróży! Zapraszam!
%d bloggers like this: